Koşucular Meyve Fidanları

Koşucular Meyve Fidanları

1950 yılından günümüze ülkemiz çiftçisine meyve fidanı yetiştiren ÖZFİDAN, kalitesi ve güvenilirliği ile bugünlere emin adımlarla gelmiştir. Firmamız 2005 yılından itibaren üretimini ve kalitesini daha üst düzeylere çekerek faaliyetlerine KOŞUCULAR FİDANCILIK adı altında devam etmektedir. Bursa'nın İnegöl İlçesinin verimli ve sağlıklı topraklarında meyve fidanı üretimi yapan firmamız, Türkiye'nin her yerinden referanslara sahiptir.

Firmamız Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı'nın sertifikalı meyve fidanı üretici olup klasik ve bodur klon anaçlar üzerine aşılı fidanlar üretmektedir. Hedefimiz, kaliteli ve doğru fidanları Türk Çiftçisinin hizmetine sunmaktır.Özfidan has served to the farmers of its country in the way of producing fruit saplings since 1950. Our firm continues to its activities under the name of KOŞUCULAR FIDANCILIK with increasing its quality and production since 2005. The firm which produces fruit saplings in the fertile lands of Bursa - Inegöl has references from all over Turkey. The firm produces saplings with a certificate from Agriculture and the Business of Village Ministry. Our purpose is to serve the good quality saplings to the farmers of Turkey. Koşucular Fidancılık - Üye Olduğumuz Kuruluşlar

Firma Limanı

Elma Klon Anaçları

Armut ve Ayva Klon Anaçları

Şeftali, Nektarin ve Badem Klon Anaçları

Erik ve Kayısı klon anaçları

Kiraz ve Vişne klon anaçları
Asma Anaçları

1950 yılından günümüze ülkemiz çiftçisine meyve fidanı yetiştiren ÖZFİDAN kalitesi ve güvenilirliği ile bugünlere emin adımlarla gelmiştir. Firmamız 2005 yılından itibaren üretimini ve kalitesini daha üst düzeylere çekerek faaliyetlerine KOŞUCULAR FİDANCILIK adı altında devam etmektedir. Bursa nın İnegöl ilçesinin verimli ve sağlıklı topraklarında meyve fidanı üretimi yapan firmamız, Türkiye' nin her yerinden referanslara sahiptir. Firmamız Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı' nın sertifikalı meyve fidanı üreticisi olup klasik, bodur ve yarı-bodur anaçlar üzerine fidanlar üretmektedir.